ProPrios - Medical Center

Doplnkové služby

Personal assistance

Osobná asistencia

Váš case manager vás sprevádza počas celého priebehu terapie, počnúc prvým kontaktom, registráciou a nástupom, až po podporu počas pobytu, ukončenie terapie a starostlivosť po jej ukončení.

Reception & concierge

Recepcia

Naša recepcia vám pomôže s nemedicínskymi záležitosťami a urobí váš pobyt ešte príjemnejším. Zahŕňa to - v prípade potreby - aj nákup liekov a objednanie predmetov dennej potreby alebo potravín na izbu.

Airport transfer

Letiskový transfer

ProPrios sa nachádza len v 30-minútovej vzdialenosti od viedenského letiska. Transfer z letiska Schwechat a späť je pre pacientov ProPrios grátis. Stačí nám vopred oznámiť dátum príletu či odletu, počet osôb a množstvo batožiny.

Kiss & leave

Kiss & Leave

Pre pacientov s ambulantným jednodňovým alebo poldenným rehabilitačným programom je tu služba "Kiss & Leave" (Pobozkaj a odíď). Náš tím sa postará o vášho blízkeho počas vašej neprítomnosti, kým si ho nevyzdvihnete na konci liečebného programu.

Your time-out

Váš voľný čas

Chápeme, že pri opatrovaní člena rodiny, ktorý potrebuje špeciálnu starostlivosť, vám nezostáva veľa času pre seba. Doprajte si masáž či wellness alebo si jednoducho vychutnajte kávu pri pozorovaní vašich detí na detskom ihrisku.

Safe in emergency

Bezpečnosť

Nachádzate sa v obklopení hustej zdravotníckej infraštruktúry hlavného mesta. Do diagnostických centier, nemocníc a kliník sa dostanete za pár minút. Najväčšia slovenská nemocnica Univerzitná nemocnica Bratislava je vzdialená len 10 minút.

Viac informácií o našich službách

Komu pomáhame

Ako pomáhame

Prečo ProPrios

ProPrios Medical Center

Adresa

ProPrios, s.r.o.
Sitnianska 1
851 07 Bratislava

Firemné údaje

IČO: 55468811
DIČ: 2121999583
IČ DPH: SK2121999583

Bankové údaje

Všeobecná úverová banka, a.s.
BIC / SWIFT: SUBASKBX
IBAN: SK71 0200 0000 0047 9488 0553

2023 © ProPrios, s.r.o. All rights reserved. Web Design & Development eduardjanosik.com