ProPrios - Medical Center

Partneri ProPrios

Partner Podotech

Ortopedická obuv na mieru, ortézy a bandáže, elektrické a mechanické invalidné vozíky, protézy, chodítka, vertikalizačné systémy, špeciálne sedačky, rehabilitačné kočíky. Poskytovanie na lekársky predpis a voľný predaj. Špeciálny detský program.

Dlhoročná úspešná práca v oblasti finančnej a poradenskej pomoci pre ľudí s pohybovým a telesným postihnutím. Organizácia podujatí pre ľudí so zdravotným postihnutím a ich rodiny, pomoc v komunikácii so štátnymi a inými štruktúrami, zber 2 % a podpora individuálnymi sponzormi.

Patner LetMo

Komplexné riešenia spoločnosti LetMo uľahčujú vozičkárom ich každodenný život. Asistencia pri výbere pomôcok (invalidný vozík, ktorý vyhovuje vašim potrebám, sedačky, zdviháky, špeciálne príslušenstvo). Zaujímavé články, servis pomôcok, poradenstvo v oblasti štátneho financovania pomôcok.

Hľadáš jedinečný a originálny spôsob, ako vyjadriť svoj štýl? Potom je oblečenie s vlastnou potlačou pre teba to pravé! V navrhnisi.sk nájdeš široký výber tričiek s vlastnou potlačou, mikín či šiltoviek, ktoré si môžeš sám navrhnúť a nechať potlačiť podľa vlastných predstáv.

Senzima partner

Internetový obchod SENZIMA prináša široké spektrum logopedických, adaptívnych a účebných pomôcok určených pre profesionálov – logopédov a terapeutov, ale i pre rodičov a opatrovateľov detí a dospelých s poruchami reči a motoriky.

Komu pomáhame

Ako pomáhame

Prečo ProPrios

ProPrios Medical Center

Adresa

ProPrios, s.r.o.
Sitnianska 1
851 07 Bratislava

Firemné údaje

IČO: 55468811
DIČ: 2121999583
IČ DPH: SK2121999583

Bankové údaje

Všeobecná úverová banka, a.s.
BIC / SWIFT: SUBASKBX
IBAN: SK71 0200 0000 0047 9488 0553

2023 © ProPrios, s.r.o. All rights reserved. Web Design & Development eduardjanosik.com