ProPrios - Medical Center

ProPrios napreduje vďaka vašim inšpirujúcim úspechom!

7. februára 2024

Drahí priatelia! 

Tím ProPrios vám s radosťou predstavuje naše dosahy, definované vašimi úspechmi, na ktorých spolu s vami usilovne pracujeme každý deň.

Rehabilitačné centrum ProPrios je otvorené iba od 1. októbra 2023 a už po 4 mesiacoch prevádzky je plné pacientov! Najbližšie termíny, ktoré vám môžeme ponúknuť, sú až koncom februára. Centrum sme otvorili s jasným vedomím toho, čo očakávate: veľakrát sme počuli, že v Bratislave chýba kvalitná komplexná rehabilitácia pre deti a tak sme ju sem priniesli a naďalej pokračujeme v skvalitňovaní a rozširovaní ponuky terapií. Naša klinika však už teraz ponúka širokospektrálne služby, ktoré sa zameriavajú aj na dospelých, ktorých vieme efektívne rehabilitovať a dosahovať tak dlhodobé výsledky. 

Aké terapie vám ponúkame?

“Nové, plne vybavené profi fyzio centrum a príjemné prostredie… Oceňujem lepšiu dostupnosť (v BA), ambulantnú formu a individuálny prístup. Dcéra si to u nich veľmi obľúbila a cvičí s úsmevom na tvári. Ďakujeme za všetko!”

zdieľa svoje skúsenosti s ProPriosom jedna z mamičiek.

V priebehu troch mesiacov sa naše služby rozšírili o logopédiu, niekoľko druhov virtuálnej terapie a AQUAMED – hydrokinesioterapiu, so špeciálne skonštruovaným závesným systémom, ktorý navrhol náš vedúci lekár a ktorý na Slovensku nemá obdobu. Vybavenie AQUAMED zahŕňa taktiež široké spektrum iných unikátnych zariadení určených na rôzne druhy cvičenia vo vode.

Hydrokinesioterapiu na takej úrovni, ako v ProPriose, neponúka žiadne iné rehabilitačné centrum na Slovensku.

Závesný systém, ktorý umožňuje množstvo rôznych druhov cvičení vo vode, vrátane chôdze, je naozaj terapeutickým umeleckým dielom. Tento závesný systém, navrhnutý podľa jedinečných nákresov nášho vedúceho lekára, otvára takmer neobmedzené možnosti pohybu vo vode pre pacientov v akomkoľvek veku a v akomkoľvek zdravotnom stave.

Stanovujeme si ambiciózne ciele, z ktorých každý obsahuje výraz maximalizovať efektivitu pre každého nášho pacienta.”

“A tieto ciele sa nám darí plniť. Vedľa nášho centra prebieha výstavba niekoľkopodlažnej budovy, ktorá sa stavia špeciálne pre nás. V najbližších 2 – 3 rokoch sa ProPrios mnohonásobne rozrastie a bude môcť prijať oveľa viac pacientov, pričom budeme naďalej robiť pre každého to najlepšie, tak ako to robíme dnes,” hovorí hovorí vedenie nášho centra.

Prízemie budúceho veľkokapacitného ProPrios Centra už je dokončené…

Kto sme?

Špecializovanú logopédiu vykonáva odborník, ktorý ovláda nielen techniky klasickej klinickej logopédie, ale aj také jedinečné a účinné metódy, ako je orofaciálna stimulácia a metóda Castillo-Morales. Rečové schopnosti sú základnou komunikačnou a socializačnou zručnosťou, preto je logopédia veľmi žiadaná. Najmä náš logopéd má dobré skúsenosti s prácou s veľmi malými deťmi, ktoré sa ešte len učia vyslovovať hlásky. Pripravuje ich rečový aparát na hovorenie, pričom už na začiatku života vytvára predpoklady pre ďalší vývoj dieťaťa.

Spoločnosť ProPrios získala už mnoho priateľov a partnerov vrátane charitatívnych organizácií, výrobcov špeciálneho zariadenia, rodičovských komunít atď. Medzi nimi je aj PODOTECH, výrobca ortopedickej obuvi na mieru, špeciálnych pomôcok a zariadení.
 
Spoločnosť PODOTECH môžu poznať tí z vás, ktorí používajú špecializovanú obuv. Dlhé roky pôsobenia na trhu s ortopedickou obuvou sú obrovskou skúsenosťou, vďaka ktorej sa môžu vyhlásiť za lídra v tejto oblasti. Už teraz máme prvé partnerské plány, o ktorých sa budete postupne dozvedať na našich sociálnych sieťach a v našom mesačnom e-mailovom newsletteri.


Sociálne médiá sú skvelou príležitosťou na interakciu a lepšie spoznávanie sa. Srdečne vás pozývame na naše stránky, kde sa môžete dozvedieť viac o našom každodennom živote v ProPriose. Fotografie a videá vám pomôžu vytvoriť si oveľa lepšiu predstavu o tom, kto sme a čo sa deje v našich stenách. Kliknutím na ikonky vyššie prejdete na naše stránky

Máte otázky? Chceli by ste poradenstvo pre svoje dieťa alebo blízkeho? Neváhajte vyplniť kontaktný formulár a my vám ponúkneme riešenie vašej situácie. Alebo sa len tak porozprávame.

Komu pomáhame

Ako pomáhame

Prečo ProPrios

ProPrios Medical Center

Adresa

ProPrios, s.r.o.
Sitnianska 1
851 07 Bratislava

Firemné údaje

IČO: 55468811
DIČ: 2121999583
IČ DPH: SK2121999583

Bankové údaje

Všeobecná úverová banka, a.s.
BIC / SWIFT: SUBASKBX
IBAN: SK71 0200 0000 0047 9488 0553

2023 © ProPrios, s.r.o. All rights reserved. Web Design & Development eduardjanosik.com